info-ctenari_1.png

info-inzerenti_2.png

 

 

 

 

 

otevrena-data.gif

 

info-osobnosti3.png

.  . . .

. 

. 

 

 

 

 

 

 

2016-gi-fb-zememeric-5-6.jpg

HSI - produkty

 

Intersucho.cz

 

volna_mista.png

 

 

 

 

 

Ústecký kraj Ústecký kraj

zdroje zpráv:

Pohodlnější a rychlejší přístup na stránky Geoportálu Ústeckého kraje

26.8.2014 9:19   Pro pohodlnější a rychlejší přístup na stránky Geoportálu Ústeckého kraje z mobilních zařízení byl vytvořen tzv. QR kód. Ten slouží k rychlému přístupu a zobrazení požadované informace (v tomto případě to je internetová adresa) ve vašem mobilním telefonu či tabletu. Ten musí být vybaven fotoaparátem, speciálním programem pro čtení QR kódů a internetovým připojením.

Byl upraven datový model (DM)

26.8.2014 9:18   Chtěli bychom Vás informovat, že byl upraven datový model (DM) na základě Vašich připomínek. Novou opravenou verzi datového modelu naleznete po přihlášení do Geoportálu ÚAP v sekci “ Ke stažení - > Datový model - > DM ÚAP “. Pro import dat do Geoportálu ÚAP je nutné od této chvíle používat opravený DM, jinak bude docházet k chybám a nesrovnalostem.

6.6. 2014 Dnes proběhne update ArcGis Serveru na verzi 10.2.2.

6.6.2014 15:28   Z těchto důvodů budou mapové služby dočasně nedostupné. Funkcionality portálu ÚAP (výdejní modul atd.) tímto nejsou dotčeny. Děkujeme za pochopení.

V současnosti - během dubna 2014 - jsou realizovány schůzky týkající se Geoportálu ÚAP

10.4.2014 15:29   Zástupci provozního týmu Geoportálu ÚAP navštěvují postupně všechny obce s rozšířenou působností v Ústeckém kraji a diskutují se zástupci jednotlivých ORP problematiku Geoportálu ÚAP (podrobný rozbor funkcionalit, metodiku práce s daty ÚAP, datový model ÚK, problematiku územně plánovacích činností ve vztahu k IT, GIS, legislativě, plánovaný postup rozvoje Geoportálu ÚAP a mnoho dalších témat).

Od 3.4.2014 je zprovozněn v rámci Geoportálu ÚAP Ústeckého kraje výdej Účelové katastrální mapy

4.4.2014 15:30   Mapa ÚKM v současné době není aktualizována a není garantována její aktuálnost k datu stažení. O data ÚKM můžete zažádat a poté je stáhnout prostřednictvím výdejního modulu (Výdej dat) po přihlášení do Geoportálu ÚAP.
© geoinformace.cz CMS Toolkit