info-ctenari_1.png

info-inzerenti_2.png

 

 

 

 

 

Prodej knihy o historii oboru

 

Nabídka učebnice Inženýrské geodézie:

Nabídka učebnice MicroStation

otevrena-data.gif

 

 

 

2016-gi-fb-zememeric-5-6.jpg

 

 

 

 

Intersucho.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Reklamní zápalky
- dobrý nápad pro
váš byznys

 

 

 

 

 

Olomoucký kraj Olomoucký kraj

zdroje zpráv:

Soutěž Společně otevíráme data, propojí vývojáře a inovativní úřady

25.8.2014 16:42   Fond Otakara Motejla spustí druhý ročník soutěže Společně otevíráme data, která oceňuje nejlepší aplikace postavené na otevřených datech veřejné správy. Zahájení soutěže proběhne 2. září od 18:15 v prostorách Era Svět. Na slavnostním zahájení vystoupí zástupci úřadů, jež poskytují svá data v otevřených formátech. Představí se též mentoři z předních IT firem.

Rychlebské stezky budou rozšířeny o nové trasy

20.8.2014 8:48   V sobotu 23. srpna budou otevřeny nové trasy Rychlebských stezek. Jedná se o téměř 8 km nových tratí.

Přínosy projektů eGovernment v ČR

21.7.2014 15:31   V České republice byla v poslední době realizována řada projektů směřujících k elektronizaci veřejné správy. Zatímco služby nově vybudovaných systémů, jako je Czech POINT nebo datové schránky, se staly přirozenou součástí každodenního života občanů i firem, o jiných projektech veřejnost nemá ponětí. Mediální prostor v oblasti ICT ve veřejné správě však vyplňují především zprávy o nefungujících registrech, předražených zakázkách a koncepčně nezvládnutých projektech. Česká republika se i v roce 2013 propadá v žebříčku mezinárodní konkurenceschopnosti mj. v kategoriích souvisejících s efektivitou regulace, veřejných institucí i využíváním ICT ve veřejné správě.

Ochrana osobních údajů

17.6.2014 0:00   Ochrana osobních údajů je v České republice regulována zákonem č. 101/2001Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a dalšími právními předpisy. Zákon rozlišuje osoby, které zpracovávají osobní údaje jiných lidí (tzv. správce nebo zpracovatel osobních údajů) a dále osoby, jejichž osobní údaje správci a zpracovatelé zpracovávají (tzv. subjekty údajů). Správcům a zpracovatelům jsou při ochraně osobních údajů ukládány především povinnosti, zatímco subjektům údajů jsou dána práva.

Otevřená data

29.5.2014 0:00   Otevřená data (Open Data) jsou data, která zveřejňuje veřejná správa, jsou k dispozici pro kohokoliv, nikdo o ně nežádá, ale rovnou je využívá a jejich využívání se nijak neomezuje, nekontroluje ani nesleduje. Otevřená data jsou publikována, aby je mohly dále využívat ostatní orgány veřejné správy i další právní subjekty a soukromé osoby.
© geoinformace.cz CMS Toolkit