info-ctenari_1.png

info-inzerenti_2.png

Prodej knihy o historii oboru

 

Nabídka učebnice Inženýrské geodézie:

Nabídka učebnice MicroStation

otevrena-data.gif

 

.  . . .

 

 

 

 

2016-gi-fb-zememeric-5-6.jpg

 

 

 

Intersucho.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

T-MAPY T-MAPY

zdroje zpráv:

Kraj Vysočina má nový Portál územního plánování

1.6.2021 12:56  

Portál územního plánování Kraje Vysočina poskytuje rychlý, přehledný a především jednotný přístup k nejrůznějším dokumentům a informacím o územním plánování v tomto kraji.

The post Kraj Vysočina má nový Portál územního plánování appeared first on T-MAPY spol. s r.o..

Městské investiční akce přehledně a jednoduše

11.5.2021 10:10  

Díky Mapě investic mohou města a obce představit projekty, které se podařilo zrealizovat, i seznámit veřejnost se svými strategickými záměry.

The post Městské investiční akce přehledně a jednoduše appeared first on T-MAPY spol. s r.o..

Záznam přednášky o GIS města Brna

2.12.2016 11:53   Byli jste na Konferenci GIS Esri 2016 v ČR? Viděli jste přednášku Dany Glosové z Magistrátu města Brna o směřování jejich geoinformačního systému? Ne? Tak se podívejte, jaký GIS pro Brno spoluvytváříme.GIS města Brna prošel během svého budování mnoha milníky a změnami a postupně se vyvinul z něčeho na okraji zájmu v nepostradatelný základ městského informačního systému. O tom, jakým vývojem prochází, přednášela vedoucí oddělení GIS Dana Glosová na Konferenci GIS Esri 2016 v ČR.Zmínila oceněný projekt Digitální mapa Brna, ukázala příklady starších i zcela nových aplikací a představila základ nového geoportálu. Především se ale soustředila na budoucnost a na to, jakým směrem chce Brno společně s námi GIS dále rozvíjet. A také na to, proč už tomu nechceme říkat GIS, ale GeoHub. GeoHub jako Brno.

Záznam přednášky o GIS města Brna

2.12.2016 9:50   Byli jste na Konferenci GIS Esri 2016 v ČR? Viděli jste přednášku D. Glosové z Magistrátu města Brna o směřování jejich geoinformačního systému? Ne? Tak se podívejte, jaký GIS pro Brno spoluvytváříme.

Záznam přednášky o GIS města Brna

1.12.2016 16:33   Byli jste na Konferenci GIS Esri 2016? Viděli jste přednášku Dany Glosové z Magistrátu města Brna o vývoji jejich geoinformačního systému? Ne? Naleznete ji na YouTube na této adrese. Samotnou prezentaci ve formátu pdf pak naleznete zde.

Systém Pasportizace Ústeckého kraje získal ocenění

24.11.2016 11:21   Úspěšný projekt Pasportizační systém nemovitého majetku Ústeckého kraje získal ocenění v soutěži Egovernment The Best 2016 - Deloitte v kategorii projekty krajů.

Máme pro vás novou aplikaci HLÁŠENÍ závad na majetku města

22.10.2016 14:23   Aplikace Hlášení umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci. Její ovládání je velmi snadné – uživatel na mapě najde konkrétní místo, vyplní jednoduchý formulář, případně připojí fotografii a klikne na tlačítko odeslat. Aplikace je navíc provozována jako hostovaná služba na našich serverech. Nemusíte tedy nic vyvíjet, instalovat, udržovat či pořizovat nový hardware.

Dva pohodové dny u Sečské přehrady

26.9.2016 11:34   Je sychravé pondělní ráno a do Kongresového centra Jezerka, několik kilometrů od Sečské přehrady, se sjeli účastníci již 19. ročníku Setkání uživatelů. Pro letošní rok pro ně byl opět připraven bohatý odborný i volnočasový program. Dopolední blok sekce Veřejná správa byl naplněn rekapitulací novinek, včetně aktuálního stavu na poli GeoInfoStrategie. Byly prezentovány naše zkušenosti (Český Krumlov, Velké Meziříčí, Městská část Praha 2) i záměry v oblasti městských portálových řešení. Dana Glosová s kolektivem představila aktuální stav budování GIS v Brně.

T-MAPY získaly ocenění Odpovědná firma roku pro Královéhradecký kraj

22.9.2016 14:40   V rámci soutěže Firma roku, kde se naše společnost v krajském kole umístila mezi prvními deseti finalisty, je v každém kraji udělován také titul Vodafone Odpovědná firma roku. Jedná se o cenu za podnikatelský přístup, který zohledňuje dopady podnikání na životní prostředí a podporuje společensky odpovědné aktivity. Jsme velmi potěšeni, že odborná porota zvolila Odpovědnou firmou roku 2016 pro Královéhradecký kraj právě naši společnost.
1 | 2 | »
© geoinformace.cz CMS Toolkit