info-ctenari_1.png

info-inzerenti_2.png

 

 

otevrena-data.gif

 

.  . . .

 

 

 

 

2016-gi-fb-zememeric-5-6.jpg

 

 

 

Intersucho.cz

 

 

 

 

 

 

 

    

 

Unicorn Unicorn

zdroje zpráv:

Najděte kůrovce včas s aplikací ForestGuard

21.4.2021 9:54   Kůrovcová kalamita ohrožuje českou krajinu. V tomto boji s kůrovcem však lesníkům pomáhá ForestGuard. Přečtěte si více o tom, jak aplikace funguje a proč má smysl chránit lesy online.

Získejte záznam webináře o nové revizi metodiky ČEZd_ME_0088r02

15.4.2021 8:16   Ve spolupráci s ČEZ Distribuce jsme uspořádali webinář, jehož hlavním tématem byla nová revize metodiky ČEZd_ME_0088r02 Projektová dokumentace, dokumentace skutečného provedení stavby a geodetické zaměření DSPS a její dopady na software ProGEO a EnPRO.

Unicorn úspěšně dokončil inovaci Geografického informačního systému pro společnost Severočeské doly

12.4.2021 9:53   Unicorn úspěšně nasadil do produkčního provozu nový Geografický informační systém (GIS) pro společnost Severočeské doly. Nyní klient pomocí GIS spravuje svá data v dolech Bílina a Tušimice prostřednictvím softwaru ArcGIS a nadstavby Dulmap.

Proč jsou výstavby sítí důležité pro budoucnost

28.2.2021 12:45   V časopise Next Generation Telekomunikace vyšel článek o významu optických sítí pro veřejnost a místní samosprávu. Provádí nás celým procesem výstavby sítí FTTH a také se zmiňuje o řešení pro rozvoj a plánování optické sítě, které Unicorn připravil ve spolupráci s holandským partnerem Geostruct.

Unicorn společně s CETIN začal budovat Webový geografický informační systém

14.1.2021 10:07   Po zhruba 10 letech přistoupil CETIN ke generační obměně lehkého klienta GIS. S tím se pojí i zásadní změna technologie, konkrétně přechod na platformu Esri. Společně s Unicorn začal CETIN budovat systém, který zajistí přehlednou prezentaci síťové infrastruktury nad mapou.
© geoinformace.cz CMS Toolkit